Volání Kukačky

Zobrazení:
Třídit podle: Názvu Ceny Data vydání
Kyanid a Štěstí

Břitký humor pro silné povahy. Smějte se společně s miliony fanoušků webového komiksu Cyanide & Happiness po celém světě.
189 KčBěžná cena:
38 Kč (20%)Ušetříte:
151 KčCena pro vás:
Maxipes Fík

Holčička Ája dostala od rodičů malinké roztomilé štěňátko. Dali mu jméno Rek, jenomže Ája neuměla vyslovit R a začala mu říkat Fek, z čehož pak vzniklo definitivní pojmenování pejska – Fík. Štěňátko rostlo a rostlo, až se z něho vyklubal obří „maxipes“. V sedmi příbězích se dozvíte o zmoudření Fíka, o tom, jak sbíral vavříny na závodišti, jak chodil do školy, a dokonce si sedl za volant auta, stal se mistrem ve skoku pro něco a nakonec se vydává do světa.
219 KčBěžná cena:
110 Kč (50%)Ušetříte:
109 KčCena pro vás:
O Kanafáskovi

Knížka O Kanafáskovi završuje tři řady oblíbeného kresleného večerníčku známé ilustrátorky mnoha dětských knih, režisérky a výtvarnice Galiny Miklínové
299 KčBěžná cena:
60 Kč (20%)Ušetříte:
239 KčCena pro vás:
Zelená linka - volejte zdarma

zeleny telefon

linka

Informace a objednávky pro koncové zákazníky

© Albatros Media a.s.

Tento e-shop je určen pro prodej knih koncovým zákazníkům společnosti Albatros Media a.s., neslouží pro prodej knihkupcům a dalším obchodním partnerům společnosti.

Veškeré nabízené akce a slevy platí pouze při objednání v tomto e-shopu.

Vyrobila společnost Nový Web s.r.o.